Chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu? Domy kanadyjskie Zamość to świetna opcja! Wyważone połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań od firmy Alt-Bud zachwyci każdego. Dlaczego? Dbamy, aby wszystkie konstrukcje były ściśle dopasowane do potrzeb i wymagań klientów. Wyjątkowy charakter tych domów sprawia, że są idealnym miejscem do życia dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą, a jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu.

Domy drewniane Zamość – czyli nowoczesna tradycja!

Urocze, przestronne i innowacyjne, proponowane przez nas domy drewniane w Zamościu, łączą w sobie klasykę ze stylem. Możesz wybrać niski dom z dużym wyjściem na taras lub większy domek z balkonem. Skonstruowane z najwyższej jakości drewna domy odznaczają się dużą wytrzymałością i są inwestycją na wiele lat. Sprawdź nasze realizacje oraz propozycje i wybierz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

Domy szkieletowe Zamość — minimalizm i funkcjonalność

Jeżeli szukasz energooszczędnych rozwiązań, domy szkieletowe drewniane będą dla Ciebie idealne. Domy z drewna stawiane przez nas w Zamościu łączą w sobie minimalizm i funkcjonalność z doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Domy szkieletowe są też łatwe do adaptacji, dzięki czemu możesz swobodnie modyfikować wygląd swoich czterech kątów. Postaw na domy szkieletowe w Zamościu i stwórz niezwykłe miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Domy z bali Zamość – unikalne rozwiązanie dla każdego

Domy z bali w Zamościu to gratka również dla osób, które cenią sobie przykuwający wzrok design. Są funkcjonalne, jak i przytulne, zapewniają więc niepowtarzalną atmosferę nawiązującą do polskiej tradycji. Przez użycie drewna tworzą też przyjazny dla zdrowia mikroklimat we wnętrzach, co docenią osoby cierpiące na schorzenia układu oddechowego czy alergie.

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wyglądają unikalne domki drewniane całoroczne lub domki letniskowe całoroczne. Wierzymy, że znajdziesz u nas idealny dom dla siebie. Zapraszamy!


Zapraszamy do kontaktu!


 

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie