Szukasz sprawdzonego wykonawcy, który buduje domy drewniane w Gdańsku? Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Już od ponad 25 lat zajmujemy się budową domów z drewna. Naszą specjalnością są domy szkieletowe. Dzięki doświadczeniu i wiedzy jak obchodzić się z drewnem zapewniamy szybką realizację.

Domy drewniane Gdańsk – nasze realizacje 

Domy kanadyjskie w Gdańsku to nic nowego – wielu mieszkańców Trójmiasta doceniło urok drewna jako głównego materiału budowlanego. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami nad morzem. Na podstawie naszych projektów powstały tu zarówno duże domy szkieletowe drewniane, jak i niewielkie domki letniskowe całoroczne, które sprawdzają się również do celów agroturystycznych.

Nad morzem można spotkać również stworzone przez nas domy z bali, w Gdańsku i Gdyni powstają kolejne duże domy z tarasem, a w Sopocie i okolicznych miejscowościach nie brakuje chętnych na niewielkie domki z drewna, które mogą służyć zarówno ich właścicielom, jak i pod wynajem.

Jeśli interesują Cię domy szkieletowe w Gdańsku albo cenisz urok domów z bali, zgłoś się do nas! Działamy na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego.

Dlaczego warto postawić na ALTBUD?

W ALTBUD łączymy lata doświadczenia ze stałym dążeniem do rozwoju, poprawy naszego warsztatu. Jako pierwsi na rynku wprowadzamy innowacje, które sprawiają, że nasze domy z drewna w Gdańsku, jak i innych miastach są nie tylko piękne, ale również ekonomiczne i ekologiczne. Choć budujemy domy typowo letniskowe, najwięcej zleceń otrzymujemy na domki drewniane całoroczne. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom możesz mieszkać w nich przez cały rok, ciesząc się ciepłem w zimie i przyjemnym chłodem latem, a do tego korzystając ze zdrowego mikroklimatu, jaki tworzy się w takich domach. Stawiamy na starannie dopracowane projekty i wysoką jakość wykonania z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Decydując się na współpracę z nami możesz być pewny, że Twój nowy, drewniany dom będzie cieszył Cię wygodą i funkcjonalnością przez długie lata.


Zapraszamy do kontaktu!


Zobacz również:

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie