Szukasz firmy, która wykonuje domy drewniane w Kielcach bądź okolicach? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Domy kanadyjskie to nasza specjalizacja, którą zajmuje się już od wielu lat. Chętnie wybudujemy dla Ciebie domy szkieletowe w Kielcach bądź okolicach.

Domki drewniane Kielce – nasza oferta

Marzysz o tym, by posiadać własny drewniany domek w jakiejś przyjemnej okolicy? Nic dziwnego – taka przestrzeń jest idealna do odpoczynku. Nasza firma zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości domów drewnianych, z których można korzystać przez cały rok! Do naszych projektów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, dzięki czemu cała konstrukcja jest trwała i stabilna. Drewno zapewnia również komfort cieplny praktycznie w każdych warunkach. Proponowane przez nas domy drewniane nadają się na wszystkie pory roku – bez względu na warunki atmosferyczne, zapewnią Ci komfort i wygodę. 

Dlaczego warto inwestować w domy drewniane w Kielcach i okolicach? Takie nieruchomości są w pełni ekologiczne. Do tworzenia projektów używamy wyłącznie naturalnych materiałów, które nie wpływają w żaden niekorzystny sposób na środowisko. Jeśli zależy Ci na tym, by chronić naszą planetę, to domki drewniane będą dla Ciebie idealne.

Domy kanadyjskie w Kielcach – jak jest cena takiego przedsięwzięcia?

Koszt wybudowania domku drewnianego w Kielcach bądź okolicach zależny jest od wielu czynników. Bierzemy pod uwagę między innymi wielkość parceli, a także wszelkie udogodnienia, które zażyczy sobie sam klient. Niemniej jednak nasza firma zawsze stara się wychodzić naprzeciw potrzebom zainteresowanym i proponować im korzystne ceny. Co możemy wykonać dla klienta? Tworzymy między innymi:

   ∙ domy szkieletowe,

    ∙ domy szkieletowe drewniane,

     ∙ domki drewniane całoroczne,

     ∙ domki letniskowe całoroczne.


    Zapraszamy do kontaktu!


    Zobacz również:

    Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

    Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie