Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy, który buduje domy szkieletowe w Białymstoku, dobrze trafiłeś. W ALT-BUD od ponad 25 lat zajmujemy się budownictwem drewnianym. W całej Polsce możesz zobaczyć nasze domy jednorodzinne z drewna, a w wielu miejscowościach wypoczynkowych stoją nasze domki letniskowe całoroczne. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Domy szkieletowe Białystok  spełnij swoje marzenie o domu z drewna

Na domy drewniane w Białymstoku decydują się głównie osoby, które marzą o oryginalnym, ale przytulnym domu. Drewno jako materiał, który od wieków był wykorzystywany w budownictwie, charakteryzuje się dużą trwałością, tworzy też we wnętrzach przyjazny mikroklimat – pod warunkiem że jest odpowiednio opracowane, a konstrukcja wykonana przez doświadczonych wykonawców. W ALT-BUD dobrze wiemy, jak obchodzić się z drewnem – pierwsze domy kanadyjskie w Białymstoku budowaliśmy już lata temu. Jeśli zależy Ci na połączeniu tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewnią, że Twój dom będzie nie tylko piękny, ale również energooszczędny i trwały, skorzystaj z naszej wiedzy i umiejętności. Możesz u nas zamówić tradycyjne jednokonsygnacyjne domy szkieletowe albo domy z bali, w Białymstoku realizujemy pełen zakres naszych usług. 

Domy z drewna Białystok oferta ALT-BUD

Budowa domów drewnianych to proces wymagający wiedzy i doświadczenia. To wszystko znajdziesz u nas. ALT-BUD to lider na rynku budownictwa drewnianego. Nasze domy z drewna w Białymstoku to gwarancja naturalności i ekologii, trwałej konstrukcji i piękne, indywidualne projekty. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje. Na stronie prezentujemy zarówno domy szkieletowe drewniane jednorodzinne, małe domki drewniane całoroczne, jak i domki ogrodowe. Działamy w Białymstoku i całym województwie podlaskim


Zapraszamy do kontaktu!


Zobacz również:

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie