Szukasz firmy budowalnej ze swojego miasta, której specjalnością są domy drewniane? Łódź to jeden z naszych obszarów działania. Zrealizowaliśmy tu wiele projektów domów szkieletowych, które cieszą nowych mieszkańców przytulnością i funkcjonalnością. Jako firma z 25-letnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak obchodzić się z drewnem. Zoptymalizowaśmy cały proces budowy tak, by móc zapewnić Ci najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo — sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i skontaktuj się, by uzyskać pełną ofertę

Domy drewniane Łódź – najciekawsze projekty

Domy szkieletowe, nazywane również domami kanadyjskimi, cieszą się coraz większą zainteresowaniem. Stawiamy je nie tylko na wsiach, nasi klienci chętnie decydują się na ich budowę również na działkach w centrum Łodzi. Nic w tym dziwnego — domy z bali i inne formy domów z drewna są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również ekologiczne i energooszczędne. Kiedyś popularne były głównie jako domki letniskowe całoroczne, dziś często tworzymy z nich duże domy dla kilkuosobowych rodzin.  

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne autorskie projekty, obejmujące:

Realizujemy zarówno projekty własne, jak i katalogowe. Wykonujemy też domy kanadyjskie według indywidualnych projektów i potrzeb naszych klientów z Łodzi.

ALT-BUD – domy drewniane to nasza specjalność 

Jeśli szukasz doświadczonego wykonawcy, który może pochwalić się kilkoma setkami zrealizowanych domów z drewna, zgłoś się do nas. Działamy na terenie Łodzi i całego kraju. Zapewniamy rzetelność i terminowość wykonanych prac. Zbudujemy dla Ciebie wymarzony, drewniany dom w takim terminie i cenie, jaką ustalimy w momencie podpisania umowy. Zapraszamy do współpracy!


Zapraszamy do kontaktu!

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie