Szukasz wykonawcy, który buduje domy szkieletowe w Krakowie? Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą. Od ponad 25 lat świadczymy usługi budowlane, a naszą specjalnością są właśnie drewniane domy szkieletowe. Realizujemy projekty budynków zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. 

Domy z bali Kraków – nasze realizacje 

Coraz więcej osób decyduje się budować domy drewniane w Krakowie. W samym mieście powstają duże domy szkieletowe drewniane, na jego obrzeżach i w pozostałych rejonach małopolski można spotkać liczne domki letniskowe całoroczne. Wiele z nich to nasze realizacje. Od lat spełniamy marzenia naszych klientów o domach z drewna, które pozwalają na szybkie wzniesienie budynku i to niezależnie od pory roku i panującej pogody. Jeśli interesują Cię domy kanadyjskie w Krakowie i szukasz wykonawcy, który działa na tym terenie, zgłoś się do nas!

Dlaczego warto wybrać ALTBUD?

Łączymy wieloletnie doświadczenie ze stałym rozwojem i podążaniem za innowacjami. Dzięki temu możesz być pewien, że zrealizowane przez nas domy z drewna w Krakowie powstają zgodnie ze sztuką budowlaną i są energooszczędne. Używamy materiałów najwyższej jakości, a dzięki doskonałej optymalizacji pracy zapewniamy niskie koszty budowy. Na naszej stronie internetowej możesz zobaczyć zrealizowane przez nas domy z bali w Krakowie, domki drewniane całoroczne, letniskowe oraz drewniane garaże. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


Zapraszamy do kontaktu!

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie