Możliwość posiadania własnego domu to z pewnością marzenie wielu osób. Na szczęście jest ono do spełnienia! Nasza firma zajmuje się tworzeniem dla swoich klientów domów drewnianych, które odznaczają się nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale także pozwalają na sporą oszczędność!

Obecne ceny za energię elektryczną czy ogrzewanie rosną z dnia na dzień. Opłacanie ich w terminie może być zatem nie lada wyzwaniem! Zdecydowanie lepszym pomysłem jest zainwestowanie w domy energooszczędne, których wybudowanie wcale nie wiąże się z ogromną inwestycją finansową! Domy ekologiczne, które projektują współpracujące z nami polskie biura projektowe, posiadają między innymi optymalne przeszklenie. Dzięki temu pomieszczenia wewnątrz domu są naturalnie dogrzewane słońcem, jak również skutecznie chronione przed zimnem. Nasze domy szkieletowe energooszczędne posiadają również dość grubą izolację termiczną, dzięki czemu nie ma konieczności korzystania z dodatkowych źródeł energii. Dbamy także o to, by drzwi i okna były odpowiednio izolowane, co zapobiegnie niepotrzebnej utracie ciepła. Takie rozwiązanie umożliwia znaczną redukcję kosztów energii, jaka potrzebna jest do standardowego ogrzewania wszystkich pomieszczeń.

Nasze projekty

Na stronie internetowej naszego sklepu zainteresowani mogą przejrzeć ukończone już przez nas projekty. Warto jeszcze raz przypomnieć, że naszą główną usługą jest tworzenie takich ekologicznych konstrukcji, jak:


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych niezawodnych usług!


Zapraszamy do kontaktu!


Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie