Szukasz sprawdzonego wykonawcy, które buduje domy szkieletowe we Wrocławiu? Sprawdź ofertę ALTBUD! Jako firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży doskonale wiemy, jak obchodzić się z drewnem. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i szybkie realizacje. 

Domy drewniane Wrocław – jakie domy wybierają mieszkańcy Dolnego Śląska?

Coraz więcej osób stawia na domy z drewna we Wrocławiu. Choć kiedyś kojarzyły się głównie z domami w górach czy na wsi, dziś również mieszkańcy Dolnego Śląska odkrywają ich liczne zalety. Zbudowane przez sprawdzonego wykonawcę, który dobrze zna technologię budowy domów szkieletowych, cechują się energooszczędnością i są przyjazne środowisku. 

Do tej pory realizowaliśmy następujące domy kanadyjskie we Wrocławiu:

∙ niewielkie domki drewniane całoroczne, które spełniają wymogi domu na zgłoszenie,

∙ domy szkieletowe drewniane średniej wielkości, z 2-3 pokojami,

∙ domy szkieletowe piętrowe, z balkonami i wygodnymi tarasami, 

∙ domki letniskowe całoroczne, idealne, by zregenerować się w nich podczas weekendu.

ALTBUD – domy szkieletowe to nasza specjalność 

Jeśli interesują Cię domy z bali we Wrocławiu, skorzystaj z naszego doświadczenia i wysokiej jakości obsługi. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje, przejrzyj dostępne projekty domów, a jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci o tym, na co możesz liczyć współpracując z nami. Działamy na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do kontaktu!Zapraszamy do kontaktu!


Zobacz również:

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie