Interesują Cię ekologiczne rozwiązania? Nasz garaż drewniany z konstrukcją szkieletową na pewno przypadnie Ci do gustu. Jesteśmy w stanie wykonać dla swoich klientów praktycznie każdy budynek gospodarczy.

Garaże szkieletowe z drewna – zalety

Konstrukcje drewniane są obecnie coraz bardziej popularne. Rozwiązania takie niosą bowiem ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim domy szkieletowe drewniane czy budynki gospodarcze z tego materiału, są w całości ekologiczne. Tworzenie takich konstrukcji nie ma żadnego niekorzystnego wpływu na otaczające nas środowisko. Zarówno domy szkieletowe, jak i garaże mogą też być w pewien sposób samowystarczalne. W takich konstrukcjach łatwo bowiem uzyskać odpowiednie parametry cieplne, dzięki czemu użytkownik nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z ogrzewaniem. 

Jakie jeszcze zalety wynikają z inwestycji w wolnostojące garaże drewniane? Takie konstrukcje są zarówno ładne, jak i wysoko funkcjonalne. Będą stanowiły doskonały dodatek do miejsca, w którym postawione są domki drewniane całoroczne. Idealny efekt wizualny to niejedyna zaleta inwestycji w tego typu konstrukcję. Kolejna korzyść wynika z szybkości postawienia takiego garażu na własnej posesji. Prace takie nie zajmują dużo czasu, a co ważniejsze – nie wymagają nigdy przekroczenia planowanego wcześniej budżetu.

Garaże drewniane – sprawdzone rozwiązanie

Na postawienie garażu drewnianego decyduje się coraz więcej osób. Konstrukcja taka jest bowiem bardzo stabilna – pod tym względem nie ustępuje praktycznie wcale garażowi murowanemu. Tak stabilne zabezpieczenie pojazdu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, które dodatkowo nie niesie ze sobą wysokich kosztów budowy – nic dziwnego, że coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania. Co ciekawe, tworzony przez specjalistów budynek gospodarczy można z powodzeniem dopasować do potrzeb danego klienta. Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny takiego pomieszczenia zależy przede wszystkim od indywidualnej wizji klienta. Wychodzimy naprzeciw konkretnych wytycznych i tworzymy zarówno szkieletowe garaże, jak i domki letniskowe całoroczne najwyższej jakości. 

Zlecenie postawienia garażu szkieletowego specjalistom jest doskonałym rozwiązaniem. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w tego typu czynnościach, zatem postawimy wymarzony przez klienta garaż czy domek z drewna w możliwie najkrótszym czasie. Dysponujemy gotowymi już konstrukcjami oraz szeregiem wyjątkowych projektów, spośród których zainteresowany może wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie. 


Zapraszamy do kontaktu!

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie