Szukasz zaufanej firmy, która buduje domy drewniane w Warszawie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w budowie domów w technologii szkieletowej. Wykonujemy je zarówno według projektów katalogowych, indywidualnych, jak i stworzonych przez współpracujące z nami biura projektowe. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Stale się szkolimy, by nadążać za trendami i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Domy, które tworzymy, są dopracowane w każdym detalu, a zadowolenie ich mieszkańców mówi samo za siebie.

Jakie rodzaje domów drewnianych są najpopularniejsze w Warszawie? 

Choć domy drewniane mogą kojarzyć się z góralskim klimatem, to jednak decyduje się na nie coraz więcej osób z Warszawy. Na terenie miasta powstają kolejne domy szkieletowe drewniane, a na jego obrzeżach rosną jeden po drugim drewniane domki letniskowe całoroczne. Nic w tym dziwnego, coraz bardziej zwracamy się do naturalnych materiałów i metod budowy, które pozwalają na szybkie wzniesienie budynku, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Jeśli interesują Cię tzw. domy kanadyjskie, odezwij się do nas. Doskonale wiemy, jak obchodzić się z drewnem. Domy kanadyjskie naszego autorstwa stoją w wielu miejscach w Warszawie i w całej Polsce. Oferujemy zarówno niewielkie domki drewniane całoroczne na małe działki, jak i większe domy szkieletowe przeznaczone dla kilkuosobowych rodzin. 

ALT-BUD – stworzymy Twój wymarzony dom! 

Chcesz sprawdzić nasze realizacje, zanim podejmiesz decyzję o współpracy? Na naszej stronie internetowej publikujemy zdjęcia dotychczas zrealizowanych projektów. Każdy z naszych domów to gwarancja jakości, ponieważ korzystamy z materiałów sprawdzonych, cenionych firm i niezawodnych technologii, które testowaliśmy przez lata. Nasze domy są ekologiczne i energooszczędne, a przede wszystkim zdrowe dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki dużemu doświadczeniu i optymalizacji wykonywanych prac możemy zapewnić atrakcyjne ceny i dotrzymanie ustalonych terminów. Zapraszamy do współpracy!


Zapraszamy do kontaktu!Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie