Interesują Cię domy kanadyjskie w Nowym Targu? Zachęcamy do współpracy z Alt-Bud! Proponujemy inteligentne rozwiązania, które zachwycą najbardziej wymagających! Budowane przez nas domy drewniane w Nowym Targu i okolicach to połączenie trwałości, estetyki i ekologicznego stylu życia. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie budownictwa domów z drewna, a nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy marzą o ciepłym i przytulnym domu, pełnym naturalnego uroku.

Domy drewniane Nowy Targ od firmy Alt-Bud — znamy się na drewnie!

Nasza firma to sprawdzony i doświadczony wykonawca, a domy szkieletowe naszej produkcji znajdują się dziś w wielu zakątkach kraju. Co ważne, wszystkie konstrukcje łączą w sobie innowacyjne technologie i tradycję. Do budowy domów wykorzystujemy najwyższej jakości drewno, które zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również komfort i izolację termiczną. Dzięki temu domy szkieletowe drewniane są nie tylko wygodne i trwałe, ale również energooszczędne.

Specjalizujemy się w budowie różnego typu domów. W asortymencie firmy znajdują się domki drewniane całoroczne o większej i mniejszej powierzchni, jak również domki letniskowe całoroczne świetne do wynajmu lub sezonowych wyjazdów wakacyjnych. Domy szkieletowe w Nowym Targu wykonane przez naszych specjalistów gwarantują solidność konstrukcji i funkcjonalność.

Domy z bali Nowy Targ – lekkie i wytrzymałe konstrukcje

Stawiane przez nas domy z bali w Nowym Targu to lekkie, ale wytrzymałe konstrukcje, które są proste w montażu i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Ich konstrukcja oparta jest na drewnianych belkach, co nawiązuje do tradycyjnej struktury domów budowanych przez naszych dziadków.

Co ważne, decydując się na domy z drewna w Nowym Targu i okolicach inwestujesz w komfort, zdrowie i ekologię. Drewno to naturalny materiał, który oddycha i tym samym tworzy doskonały mikroklimat w pomieszczeniach, sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Drewno jest też materiałem, który doskonale izoluje ciepło. Oznacza to niższe koszty eksploatacji podczas zimy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i spełnij swoje marzenie o domu z drewna!


Zapraszamy do kontaktu!


 

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie