Domy szkieletowe to rozwiązanie dla osób, które szukają trwałej i eleganckiej konstrukcji. ALT-BUD buduje domy szkieletowe w Biłgoraju i okolicach. Oferujemy zarówno jednorodzinne domy szkieletowe drewniane,  jak i  niewielkie domki letniskowe całoroczne. Nasze budynki z drewna charakteryzują się nie tylko trwałością, ale także estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Domy drewniane Biłgoraj – naturalne piękno drewnianych konstrukcji

Domy szkieletowe z drewna to propozycja dla osób, które cenią sobie naturalne piękno i ekologiczne rozwiązania. Nasze domy są wykonane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje trwałość i przyjazne dla zdrowia warunki do życia. Takie budynki charakteryzują się niepowtarzalnym charakterem, który wprowadza przytulną atmosferę do wnętrza. Wykonujemy w różnych stylach, od tradycyjnych po nowoczesne. Na tradycyjne domy drewniane w Biłgoraju decydują się często rodziny z dziećmi, a na nowoczesne wersje – młode pary czy single, choć nie jest to regułą. Niezależnie od tego, czy interesują Cię domki drewniane całoroczne, czy letniskowe domy kanadyjskie, w Biłgoraju możesz liczyć na nasze wsparcie. Od lat realizujemy projekty na terenie tego miasta i w jego okolicach.

Domy z bali i domy kanadyjskie Biłgoraj – wyjątkowy styl i charakter

Domy z bali to budynki o wyjątkowym stylu. Jeśli lubisz taki styl, nawiązujący nieco do klimatów góralskich, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zbudowali dla Ciebie domu z bali w Biłgoraju. Taki budynek to ekologiczne i przyjazne dla zdrowia miejsca do życia. Dzięki naszej wiedzy i stosowanym technologiom są to również domy energooszczędne, które dobrze trzymają ciepło w zimie, a latem pozwalają odetchnąć od upału.

Wielu naszych klientów decyduje się również na kanadyjskie domy z drewna w Biłgoraju, które charakteryzują się nieco lżejszą konstrukcją. Domy kanadyjskie łączą tradycyjne technologie budowlane z nowoczesnymi rozwiązaniami. Charakteryzują się one wysoką energooszczędnością oraz doskonałą izolacyjnością akustyczną i termiczną. To piękne i funkcjonalne konstrukcje, które sprawdzą się zarówno jako dom całoroczny, jak i letniskowy. 

ALT-BUD – spełnimy Twoje marzenie o domu z drewna

Budownictwo drewniane to nasza specjalność – zajmujemy się nim od ponad 25 lat. Zaufaj temu doświadczeniu oraz setkom udanych projektów i zleć nam budowę domu szkieletowego. Pracujemy w Biłgoraju i całym województwie lubelskim. Zapraszamy do kontaktu!Zapraszamy do kontaktu!


Zobacz również:

Do budowy domu używany materiałów najlepszej jakości

Cieszyna 6, 38-125 Stępina, woj. podkarpackie